Про СЇХ

СЇХ — дизайнерський бренд одягу з 25-річною історією, який вирізняється своїми унікальними предметами гардероба. Вироби марки пронизані інтелектуальною та емоційною глибиною, здатні поєднувати вечірню привабливість з повсякденною функціональністю, виходячи за межі звичного. 

Речі СЇХ виділяються своєю виразною ідентичністю. Кожен предмет має впізнавану естетику, яка вирізняється фемінністю форм, ідеальною посадкою та позачасовим стилем. Дрібні деталі та витончений крій роблять кожен образ вишуканим та неповторним.

СЇХ — це історія про спосіб життя, де речі стають неодмінною складовою й несуть у собі не тільки матеріал і роботу, а й живі емоції, які приховані за кожним зшитим швом. У світі СЇХ одяг не лише прикрашає гардероб жінки, а стає його улюбленим уособленням, відображаючи її витончений стиль та глибокі життєві переконання.

Команда СЇХ працює з великою увагою до деталей, використовуючи свою експертність та унікальний підхід до виготовлення кожної речі, пропонуючи обмежені колекції одягу. Також марка надає послуги швидкої підгонки по фігурі, хімчистки та гарантує високу якість виробів. Прагнучи краси не лише ззовні, але й всередині, СЇХ створили та запатентували унікальний метод обробки швів мереживом на внутрішній стороні виробів.

СЇХ заснований у 2003 році дизайнеркою Іриною Харченко в Івано-Франківську. Спираючись на досвід польських майстрів "старої школи", Харченко створювала унікальні колекції, що поєднують емоційність, інтелектуальність та вишуканість. 

У 2012 році донька Ірини Харченко, Соломія Олійник, активно долучається до роботи марки, продовжуючи сімейну традицію. З часом Олійник зайняла позицію дизайнерки та керівниці бренду. СЇХ — єдиний бренд одягу в Україні, яким керують власники другого покоління.