Доставка та повернення

Скільки часу потрібно для доставки замовлення?

Замовлення по Україні надходять, зазвичай, через 1-3 дні після відправки. 

Для міжнародних замовлень терміни доставки довші. В залежності від країни, очікуйте ваше замовлення протягом 10-20 робочих днів.

Які способи оплати ви приймаєте?

Ми використвоуємо платіжну систему WayForPay для прийому платежів. Замовлення можна оплатити картами Visa, Mastercard а також за допомогою сервісів Apple Pay та Google Pay.

Як я можу відстежити своє замовлення?

Після того, як ми відвантажимо ваше замовлення, ви отримаєте листа з кодом відстежування на вашу електронну адресу. Введіть його на сайті перевізника для отримання інформації щодо відстеження замовлення. 

Як зробити повернення товару?

Переконайтеся в тому, що термін повернення товару не перевищує 14 днів з моменту отримання товару. Ознайомтеся на сторінці сайту з інформацією, чи відноситься  придбаний товар до такого, що підлягає поверненню.  Перевірте цілісність бірки, збереження товарного вигляду та споживчих властивостей.

Надішліть  товар службою доставки «Нова Почта»,  разом із заповненим бланком заяви на повернення, за адресою : м.Івано-Франківськ, вул. Левинського І., 2а, Приватне Підприємство «СІХ Дизайн» , код ЄДРПОУ 36744509, контактний телефон +380507642823.

Після перевірки одягу менеджером, робиться повернення коштів протягом, трьох робочих днів