Історія

2012

В 2012 р дочка Ірини, Соломія Олійник, підтримуючи цінності бренду, почала брати активну участь у житті марки.

«Коли ти ростеш в фешнсередовищі, для тебе це все стає органічним. Будучи ще дитиною я весь свій час проводила на виробництві. Я бачила як моя мама почала з нуля, перетворивши ательє в бренд, що випускає колекції. Це було таке присвячення і любов до справи, що надихнуло мене приєднатися до сімейного бізнесу».

Робота Соломії почалася з ребрендінгу фірми, а сьогодні працює в якості спів-дизайнера і керівника. На даний момент «СIX by IRYNA KHARCHENKO» - це велика команда стильних професіоналів-однодумців, внутрішній світ яких спонукає створювати одяг, що дарує відчуття справжнього.

#
2006-2007

Відкриття першого власного серійного виробництва – фабрики «CIX by IRYNA KHARCHENKO».

«Дуже подобається нам саме назва фабрика, оскільки відображає те, що ми робимо - випускаємо колекцію у кількості, не втрачаючи якості і методів кравецького ремесла».

Прагнучи до краси не тільки ззовні, Ірина розробила власний метод обробки швів мереживом внутрішньої сторони виробу і впровадила його в промислове виробництво на новій фабриці «CIX by IRYNA KHARCHENKO».

2003

Весь великий досвід та розуміння законів модної індустрії вилилися в бажання створити інтелектуальний бренд і випускати одяг колекціями.

Метою створення самого бренду було донести певний месідж: що мода може бути інтелектуальною , нести емоційне навантаження та викликати справжні почуття.

Одяг став впізнаваним через чуттєві і жіночні силуети в поєднанні з якісними тканинами та авторськими технологіями Харченко.

В цьому ж році відкрився перший монобрендовий бутік «CIX by IRYNA KHARCHENKO»

#
#
1997

На подаровані батьком гроші у 1997р, Ірина Харченко купує першу японську швейну машинку «Jaguar» для втілення давньої мрії і хоббі – шиття. Маючи тонке відчуття стилю та неабияку наполегливість, заснувала авторське ательє, де виконувалися індивідуальні замовлення клієнтів.

Понад усе цінуючи важливість справжнього шукала його там де воно було – у майстрів «старої школи», котрі могли б поділитися секретами майстерності справжнього кравецького ремесла. З нею працювали відомі майстри польської школи.