Складно переоцінити роль сумок у створенні будь-якого образу. Саме за допомогою цього незамінного аксесуару ми щодня доповнюємо та підкреслюємо власний індивідуальний стиль. Цього сезону дизайнери продемонстрували на подіумах вкрай мало базових класичних сумок, змістивши акцент y бік оригінальності.

                                                          

Ми не змогли залишитися осторонь світових трендів, саме тому тепер в CIX можна придбати сумки італійського бренду Lia Numa, кожна з яких відрізняється унікальним дизайном, а також бездоганною якістю. Розберемося в головних «сумкових» тенденціях сезону разом!

                                                          

Хутряні сумки                                                       

Прохолодною осінню, а також морозною зимою хутряні сумки ідеально доповнять будь-якиий Ваш образ. При цьому зовсім неважливо, чи присутнє хутро на інших елементах Вашого образу, такиий аксесуар може самостіийно задати настріий всьому ансамблю.

                                                          

Трендові сетчели                                     

Ще з минулих сезонів на піку популярності залишається сумка сетчел, як альтернативний варіант чоловічого дипломату. Різниця полягає в тому, що сетчел – не просто елемент ділового стилю, а перш за все модниий аксесуар, нестандартниий декор якого зможе підкреслити унікальність Вашого стилю, не порушуючи правил офісного дрес-коду.

                                                          

Геометричні мотиви                                           

Ще одним із беззаперечних трендів сезону осінь-зима 2017/18 є сумки правильних геометричних форм. Аксесуари або їхні окремі деталі у вигляді квадратів, прямокутників чи кіл додадуть правильних акцентів будь-якому образу.                 

                                                          

Різноманіття фактур і принтів

                                                          

Нестандартні принтові та фактурні рішення в цьому сезоні дозволять Вашим образам бути по-справжньому унікальними. Не варто боятися сміливих експериментів, такі сумки не дадуть Вам залишитися непоміченими!