Серед усіх причин розбавити гардероб чорними речами одна вирізняється особливо переконливо — вам більше не доведеться хвилюватися про комбінації. Чорний колір личить власницям будь-якого тону шкіри і легко поєднується з іншими відтінками кольорової палітри. Вишуканий і контрастний, він допоможе створити ряд ідеальних образів — і буде актуальним, незалежно від модного сезону.

З чорним кольором на правду легко працювати. Він чутливий до змін, і навіть вибір темнішого відтінку помади може радикально змінити образ. Чорна сукня з ледь помітним макіяжем — вибір на кожен день, а та сама сукня, але в поєднанні з насичено червоною помадою, перетвориться на вечірній наряд. Це лише одна незначна трансформація. А скільки ще таких можна зробити, якщо погратися з чорним кольором?

Як палкі прихильниці чорного жіночого вбрання, під брендом СІХ by IRYNA KHARCHENKO ми шиємо класичні колекції ручної роботи. І в кожен дизайн з любов'ю додаємо краплину чорного, який ніколи не вважали зайвим. Ми віримо, що не тільки клієнти отримують насолоду від чорної гами, нас як дизайнерів вона надихає не менш.

Експерименти з текстурами і матеріалами

Однотонні чорні комплекти від голови до п'ят зараз у тренді, проте поєднання чорного з чорним може несподівано виявитися невдалим. Монохромний комплект виглядатиме надто просто, якщо не проекспериментувати з фактурами. Для своїх моделей ми обираємо різні матеріали — на вигляд і на дотик, поєднуємо фактури, декоруємо вироби вишуканим мереживом. На нашу думку, вбрання, де використаний лише котон, виглядає нудно. Тому ми завжди підходили до моделювання творчо. Особливо коли усвідомили, що чорний піддається безкінечним нашаровуванням.

Кажемо “ні” невиразним чорним речам

Псувати форму — не для вас. Чорний славиться тим, що підкреслює фігуру і візуально робить її стрункою, приховуючи тіні. При цьому серйозна помилка, яку можна зробити відносно чорного одягу, — носити речі вільного крою, на кілька розмірів більші за ваш стандарт. Якщо ви обираєте чорне, одяг ліпше купувати у повній відповідності до пропорцій. Ми з радістю допоможемо вам підібрати моделі, які відповідатимуть вашим параметрам.  

До певної міри чорному прекрасно вдається корегувати фігуру, але так само він здатен підкреслити її вигини. За можливості ми рекомендуємо приміряти моделі на себе і обирати ті, що пасують найліпше. Як показує досвід, однієї примірки достатньо, щоб більше ніколи не відмовлятися від чорного.