Під брендом Kat Maconie з’являються несподівані дизайни — на високих платформах, з масивними підборами, принтами і контурами. Засновниця лінії взуття Кет Маконі (Kat Maconie) вигадує нові колекції в Лондоні, а відшивають їх у Бразилії. До України ці моделі потрапляють через два континенти і, завдячуючи своїй унікальності, мають усі шанси стати знахідкою для вас.

Чому саме Kat Maconie? Якість безсумнівна, дизайни сміливі. З маленького виробництва бренд виріс у 200 фірмових крамниць по всьому світові, підкорив подіуми і серце акторки Кіри Найтлі. Вас теж полонить взуття цієї марки, адже моделі абсолютно нестандартні та інноваційні. Навряд десь пощастить знайти щось подібне.

Придбати взуття Kat Maconie в Україні можна у бутіках мережі СІХ by IRYNA KHARCHENKO або замовити онлайн з доставкою до вашого міста.

“Ми дуже хотіли, щоб в Україні з'явилося взуття Kat Maconie. Ці дизайни резонують з усім, що доводилося бачити раніше, — розповідає Соломія Олійник, головний дизайнер бренду СІХ by IRYNA KHARCHENKO. — Мене особисто вражає робота Кет. В одному з інтерв'ю вона зізналася, що в дитинстві малювала жирними лініями. Її вмовляли робити їх тоншими і охайнішими, але Кет відмовлялася. ЇЇ моделі зараз — це чіткі графічні контури. Ніби вона досі малює їх, з усієї сили натискаючи на олівець.”

Притаманними для взуття Kat Maconie є об’ємні підбори окресленої форми і яскраві орнаменти. Кожна пара — цілком самодостатня. Тому вирішальну роль у виборі відіграватиме ваш характер. Серед асортименту знайдуться моделі з кричущими деталями і більш «врівноважені» дизайни на кожен день.